KAYIT
 Türkçe | ₺

Biz Kimiz?


Biz Turizmciyiz…


Turizm eğitimi almış ve uzun yıllardır turizm sektöründe pek çok projede başarılı sonuçlarla anılan, her biri kendi alanında uzman bir ekibiz.

Hızla gelişen ve değişen günümüz koşullarında hiç şüphesiz, tamamen insan odaklı bir yapıya sahip olan turizm sektöründe beklentiler sürekli değişkenlik gösterir.  Oley Tur değişime karşı direnmeyi değil, daima gelenekten geleceğe bir yol çizmeyi hedeflemektedir.Dünden Bugüne Oley Tur
Oley Tur’un temelleri 2000 yılında atılmış olup, OgrenciGezisi.Com markasıyla hizmet vermeye başlamıştır. Oley Tur 2010 yılında tüzel kişiliğine kavuşmuştur.

Neden OgrenciGezisi.com?

Çünkü en iyi öğrenme yolu yaşayarak ve görerek öğrenmedir…

‘’Bin kere duysanız da bir kere görmemişseniz asla tam değildir’’ felsefesiyle öğrenci ve geziyi bir araya getirdik.

2000 yılında başlayan ilk çalışmamızla süregelen ve sürekli gelişen hizmet anlayışımız tamamen öğrenci odaklı olup, her çalışmamız bir proje kapsamında belli bir amaca hizmet etmektedir.

Fark yaratan çalışmalarımızla öğrencilerimizin eğitim ve öğretimine katkı sağlamaya devam etmekteyiz.

Bizler, hızla gelişen ve değişen günümüz koşullarında eğitim sektöründe turizm olgusunu yerleştirmek ve yıllar boyu devam eden kaliteli hizmet anlayışımızı tüm okullarımızda geniş kitlelere ulaştırma arzusundayız.

Çalışma prensibimiz tamamen istekleriniz doğrultusunda eğitim programları hazırlamaktır.


OleyTeam
Oley Team; turizm eğitimi almış genç ve dinamik ekip arkadaşlarımızın kendilerine verdikleri addır. Takvimler 3 Kasım 2017 tarihini gösterdiğinde Oley Tur, Cumhuriyet tarihinin yeni bir rekorunu oluşturdu. Bu tarihte Oley Tur “Ata’nın İzinde Doğa Anıtkabir’de” etkinliğine 5.000 öğrenci, öğretmen ve yöneticilerin katılımıyla Anıtkabir’de Devlet Töreni gerçekleştirdi. Bu etkinlikteki Oley Team’in büyük özverisinden dolayı Anıtkabir Komutanlığının özel teşekkürüne layık görüldük. Oley Team bu etkinlikte 340 kişilik bir kadro ile görev başındaydı.

Aynı etkinliğin tekrarını 1 Kasım 2018 tarihinde 3.500 öğrenci, öğretmen ve yöneticilerin katılımıyla gerçekleştirdik.

En büyük gücümüz; geçmişimiz, birikimlerimiz, deneyimlerimiz ve eğitimli insan gücümüzdür. Öğrencilerimizin eğitimine maksimum katkıyı sağlayabilmek için ekibimizi periyodik olarak iç eğitimlere tabi tutuyoruz. Gerek rehber kadromuz gerekse tur lideri arkadaşlarımız akademi seviyesinde iç eğitimler alarak, mesleki yeterliliklerini en üst seviyeye çıkartıp, hizmet verirler. Her geçen gün büyüyen Oley Team’de eğitimler daimi olarak devam etmektedir. 

İLETİŞİM

info@oleytur.com.tr
0216 331 44 40
Kavacık Mah. Okul Cad. No: 29 K:3
    Beykoz - İSTANBUL
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.