KAYIT
 Türkçe | ₺

Gizlilik Sözleşmesi


OLEY TUR WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI
“www.oleytur.com.tr” web sitesine erişiminizden önce veya siteyi kullanmadan önce lütfen kullanım koşullarını dikkatlice okuyunuz. Siteye erişim sağlamakla ve/veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartları ve hükümleri kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümleri kabul etmek istemiyorsanız siteye erişimi durdurup ve/veya siteyi kullanmayı sonlandırabilirsiniz.

Oley Tur “www.oleytur.com.tr” sitesinin kullanım koşullarında her zaman değişiklikler yapabilir, değişikliklerin web sitesine konulmasıyla birlikte derhal yürürlük kazanır. Değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak kullanım koşullarını gözden geçirmelisiniz. Siteye erişiminizle birlikte değişiklikleri kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

OLEY TUR WEB SİTESİ GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
“www.oleytur.com.tr” web sitesini ziyaret etmeniz ve site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlerimize ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. “www.oleytur.com.tr” web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları peşinen kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanılması ve Korunması Hakkında
Oley Tur, müşterilerinden bilgilerin kullanılmasına dair bazı kişisel bilgileri talep eder. Bu bilgiler; ön ad, ad, soyadı, yaş, e-posta, telefon vb. gibi bilgilerden ibarettir. Bu bilgiler satın almış olduğunuz turizm ürünlerimizin ifasında kullanılmaktadır. Oley Tur, müşterilerinden talep etmiş olduğu kişisel bilgilerin bir kısmını hizmet sağlayıcıları ile paylaşmaktadır. Örneğin; seyahat sigortasının yapılabilmesi için sigorta şirketi ile, konaklamanın yapılacağı otel (ler) de, karayolu, havayolu ve deniz yolu firmalarıyla paylaşmaktadır.

Toplanan kişisel bilgilerden elde edilecek istatistiki veriler doğrultusundan; dönemsel kampanya çalışmaları, e-bülten çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında Oley Tur bünyesinde kullanılmaktadır.

Oley Tur, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Oley Tur e-bülten listesinden ayrılmak istiyorsanız, e-bültenin en alt bölümünde bulunan "bu bülteni bir daha almak istemiyorsanız buraya tıklayınız." linkine tıklayabilirsiniz.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla 3D Secure uygulaması ile alınmaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin “www.oleytur.com.tr” ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Ancak buna rağmen güvenlik ile ilgili konularda hiçbir garanti verememektedir. 
İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğabilecek zararlardan Oley Tur sorumlu değildir. Toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır.

Üçüncü Parti Sitelere Bağlantılarına (Linklere) Dair Bilgilendirme
Oley Tur, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.

İletişim
Gizlilik sözleşmesiyle ilgili sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 

OLEY TUR (Kavacık Turizm Yatırımları Ltd. Şti.)
Adres: Kavacık Mah. Okul Cad. No: 29 K: 3 Beykoz / İstanbul
Tel: 0216 331 44 40
E-mail Adresi: info@oleytur.com.tr İLETİŞİM

info@oleytur.com.tr
0216 331 44 40
Kavacık Mah. Okul Cad. No: 29 K:3
    Beykoz - İSTANBUL
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.