KAYIT
 Türkçe | ₺

Standartlarımız Var


Standartlarımız Var

‘’Dünyanın En Ayrıcalıklı Varlıkları, 
Çocuklarımız…’’ 

2000 yılından bu yana eğitim sektöründe pek çok gezi gerçekleştirdik. Yüzlerce lokasyon da, binlerce öğrenci gezdirdik. Bunu bir iş olarak değil, geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimine katkı sağlamayı görev bilip, görevimizi yerine getirmek için gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam edeceğiz.

Söz konusu öğrenci gezisi olunca; her faaliyetimizde var olan standartlarımızın dışında ayrıca özel standartlarımız oluştu. Hiç şüphesiz en büyük önceliğimiz, GÜVENLİK… 


ULAŞIM
Araçlarımızı seçerken TC Ulaştırma Bakanlığı ve Karayolu Genel Müdürlüğü yönetmeliğinin ilgili maddeleri gereğince B2 YETKİ BELGESİNE sahip, bakımları tam, hijyen kurallarına uygun, öğrenci gezileri için öngörülen yaş sınırını aşmamış ve orijinal araçlar olması vazgeçilmez kuralımızdır. Ayrıca; kaptanlarımız turizm taşımacılığı eğitimi almış ve SRC belgeleri mevcut kimselerdir. 


KONAKLAMA

Öğrenci gezilerinde, çocuklarımızın konaklayacağı otelleri seçerken; otelin güvenliği, yiyecek -içeceklerin taze ve sağlıklı olması, odaların konforlu olması, çocuklarımızın güvenle eğlenebileceği alanların olması da bizim önceliğimizdir. 


YİYECEK İÇECEK

Öğle ve akşam yemekleri için gezi güzergâhımız üzerinde bulunan restoran seçimi konusunda önceliklerimiz şunlardır. Hizmet kalitesini kanıtlamış, hijyenik, sağlıklı ve yöresel lezzetler sunabilen yerlerdir. Ayrıca ara zamanlarda araç içinde sunulan çeşitli ikramlar; günlük hayatta evinizde kullandığınız marka ürünlerden oluşur. Çocuklarımızın zevklerine de uygun olmasına özen gösteririz. 


TUR REHBERLİĞİ
Felsefemizin temelini oluşturan ‘’Eğitimin Parçası’’ olma düşüncesi ile gezinin amacına ulaşabilmesinin en kilit noktası rehber faktörüdür. Acentamızın rehber kökenli kişiler tarafından kurulmuş olması, rehber seçimi ve genel rehberlik hizmeti konusunda da en iyi seçimi sağlar. Rehber kadromuz; gezdiğimiz bölgelerin tarihini, coğrafyasını, yaşayışını, gelenek ve görenekleri hakkında bilgi aktarımında bulunan, uzun yıllardır birlikte çalıştığımız, TC Kültür ve Turizm Bakanlığı profesyonel turist rehberi kokartına sahip değerli dostlarımızdan oluşur.

TUR LİDERLİĞİ
Gezilerimizin sorunsuz bir şekilde sonlanması için tur liderlerimiz gezi süresince öğrencilerimize eşlik eder. Tur Liderlerimiz turizm organizasyonu konusunda deneyimli kişilerden oluşur. Çocuklarımızın güvenliği başta olmak üzere ve seyahatlerinin keyifli bir şekilde devam etmesini sağlarlar.

İLETİŞİM
Daimi iletişim için operasyon ve transport departmanlarımızca gezilerde görevlendirilen rehber, tur lideri ve otel iletişim bilgileri kalkış öncesi tarafınıza ulaştırılır. Ayrıca tur araçlarımızda var olan GPS üzerinden ve WhatsApp mevcut konum üzerinden canlı takip edilir.


DİKKAT! YASAL ZORUNLULUK
Eğitim kurumlarınca planlanan her gezi ve eğitim programı bir turizm faaliyetidir. Turizm faaliyeti, 1618 sayılı Seyahat Acentaları Kanunu çerçevesinde gerçekleştirilmesi zorunludur. Gezinizi planlarken seyahat acentanızın TURSAB üyesi olduğundan emin olun.

TURSAB SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ ve risk gerektiren lokasyonlarda (Kayak Grupları) FERDİ RİSK SİGORTANIZI acentenizden mutlaka isteyiniz…!

Oley Tur 6641 Belge No ile TURSAB üyesidir. Oley Tur A Grubu bir seyahat acentasıdır.

Sektörde 20 yıllık birikim ve deneyimlerimizle eğitim kurumlarının en güçlü çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. İLETİŞİM

info@oleytur.com.tr
0216 331 44 40
Kavacık Mah. Okul Cad. No: 29 K:3
    Beykoz - İSTANBUL
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.