KAYIT
 Türkçe | ₺
İYİ SEÇİM!
  • Cote D'Azure : Fransa’nın güneyinde, dünyanın en güzel bölgelerinden Fransız Rivierası’nın en ünlü ve popüler şehridir Cannes. 
Günümüzde lüks ve zenginliğin başkenti olarak kabul edilir. Muhteşem sahilleri, Arnavut kaldırımlı sokakları, müzeleri, mimarisi ile hayranlık erici güzelliktedir.
  • Cote D'Azure : Fransa’nın güneyinde, dünyanın en güzel bölgelerinden Fransız Rivierası’nın en ünlü ve popüler şehridir Cannes. 
Günümüzde lüks ve zenginliğin başkenti olarak kabul edilir. Muhteşem sahilleri, Arnavut kaldırımlı sokakları, müzeleri, mimarisi ile hayranlık erici güzelliktedir.
  • Cote D'Azure : Fransa’nın güneyinde, dünyanın en güzel bölgelerinden Fransız Rivierası’nın en ünlü ve popüler şehridir Cannes. 
Günümüzde lüks ve zenginliğin başkenti olarak kabul edilir. Muhteşem sahilleri, Arnavut kaldırımlı sokakları, müzeleri, mimarisi ile hayranlık erici güzelliktedir.
  • Nice
  • Cannes
  • Eze
  • Marsilya
  • Monaco
  • Avignon
Fransa’nın güneyinde, dünyanın en güzel bölgelerinden Fransız Rivierası’nın en ünlü ve popüler şehridir Cannes.
Günümüzde lüks ve zenginliğin başkenti olarak kabul edilir. Muhteşem sahilleri, Arnavut kaldırımlı sokakları, müzeleri, mimarisi ile hayranlık erici güzelliktedir.

THY ile

Türk Havayolları TK 1813   İstanbul-Nice 08:00

Türk Havayolları’nın TK 1804 Toulouse-İstanbul 12:10

TUR PROGRAMI

Yazdır

1.

Gün
İSTANBUL-Nice – CANNES – MONACO- EZE – NİCE

NİCE-Cannes-Monaco-Eze-Nice

İstanbul Yeni Hava Limanı gidiş terminali saat 05.00’da buluşuyoruz.Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları TK 1813 sefer sayılı uçuşu ile saat 08.00’da Nice’e hareket ediyoruz.Yerel saat ile 09.10’ta Nice havalimanına varışımızın ardından pasaport, bagaj işlemleri sonucu tur otobüsümüzle sadece 19 km uzaklıkta, her gördüğünüz köşenin fotoğrafını çekmek, her sokağa girmek, her dükkanı gezmek için dayanılmaz bir arzu duyacağınız orta çağdan kalma olağanüstü bakımlı taş binalar ve Arnavut kaldırımlarıyla döşeli büyüleyici St. Paul de Vence, dünyanın en ünlü kumarhanesinin bulunduğu Monte Carlo. Kumarhanesi, konforlu otelleri, eğlenceli gece hayatı, etkileyici bahçeleri, Fransa’nın otuz beş bin nüfuslu minicik bağımsız şehir devleti Monaco’yu geziyoruz. Hemen yanı başında Eze, 427 metrelik rakımı sebebi ile “Kartal Yuvası” olarak da adlandırılır. Şehrin en tepesine çıkmak için dar ve tarihi ara sokaklarından keyifli bir yürüyüş yapıldığında Eze Köyü, özellikle fotoğraf tutkunları için kaçırılmayacak bir deneyim sunuyor. Günün son durağı palmiye ağaçlarının belirlediği yolları, altın kuma bulanan sahilleri ve şehre ruh katan festivalleriyle Fransız Riviearası’nın en güzel turistik şehri Nice. 5 km uzunluğunda Nice’in efsanevi yürüme yolu Promenade des Angleis, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarıyla capcanlı bir atmosferi olan Eski Şehir (Vieux Nice), 2000 yıl önce Yunanların şehirde ilk yerleştiği, günümüzde bir park alanı olan harika manzarasında kendinizden geçeceğiniz Colline du Chateau (Kale Tepesi), alışveriş, yeme-içme merkezi Massena Meydanı, Çicek Pazarı ile Nice gezimizin ardından bölgedeki otelimize yerleşme ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.Konaklama: Nice Otelleri

2.

Gün
Nice-Marsilya-Avignon 2 gün programını görmek için tıklayınız
Sabah kahvaltısından sonra Fransa nın Paris den sonra en büyük 2. şehri Marsilya ya hareket ediyoruz. Güney Fransa’nın en büyük şehri Marsilya şehir turunda Marsilya’nın Akdeniz’le buluşan çok güzel ve oldukça elit, ancak bir o kadar da eski limanı Vieux-Port, şehrin en canlı ve hareketli caddesi La Canebière, 1896 yılında yapılmış Fransa’nın en önemli ve etkileyici yapılarından Katedral Del La Major, tarihi binalar ve görkemli belediye binasıyla eski kent La Panier gezildikten sonra şehrin en canlı ve turistik merkezi Vieux-Port daki serbest zaman sonrası barındırdığı tarihsel mirasla Avrupa’nın en önemli kültür şehirlerinden Avignn’a hareket ediyoruz. Rhône Nehri’nin kıyısında 70 sene Papalığın bizzat merkezi olmuş Avignon'da gezmezseniz olmazsa olmaz noktaları ülkenin en çok ziyaret edilen 10 yapısı arasındaki Papalık Sarayı, Rhone Nehri üzerinde bulunan Saint Benezet Kemeri (her ikisi de dışardan ziyaret) ve Saint Pierre kilisesini takip eden yokuşu çıkınca havuzlu bahçeden sonra Saint Benezet kemer manzaralı Rhein nehrinin muhteşem görüntüsü. Büyüleyici Avignon dan gezimiz sonrası serbest zaman. Konaklama otelimizde.


Konaklama: Avignon Otelleri

3.

Gün
Avignon-Nimes-Montpeiller-Beziers -Narbonne 3 gün programını görmek için tıklayınız
Sabah kahvaltısından sonrası ilk durağımız tarihi katedrali ile dikkat çeken Avrupa’nın en eski şehirlerinden Nimes,,Palais de Justice, Arene de Nimes, Augustus Kapısı ve Nimes Antik Tapınağı, panoramik olarak gördükten sonra Nimes’den Montpeiller ‘e hareket ediyoruz. 1181 yılında kurulan batı dünyasının ilk tıp ve cerrahi üniversitesi olma özelliğini taşıyan Montpeiller’de gezimizi 19. yüzyıldan bu yana varlığını sürdüren ve işçilikleriyle göz kamaştıran Place de la Comedie meydanındaki Üç Güzeller Çeşmesi, 1755 tarihli ve oldukça şık opera binası, keyifli yürüyüş rotası Promenade du Peyrou, Paris’te bulunan Zafer Tak’ından esinlenip 1691 tarihinde bitirilen yapılan “Arc de Triomphe” gezerek tamamlıyoruz. Daha sonra 10 ile 12.yüzyılda inşa edilmiş Orb ovasına tepeden bakan ihtişamlı Saint Nazaire ve Saint Celse katedralleri ile Kathar şövalyelerinin en büyük katliamı yaşadıkları Beziers i geziyoruz. Günümüzün son durağı sadece yarım saat mesafedeli UNESCO dünya listesindeki Narbonne. Canal Du Midi ye bağlı Robine kanalı, eski köprü, ödüllü hal binası, katedral, belediye sarayı meydanı gibi Narbonne’nin önemli tarihi ve turistik yerlerini gördükten sonra otelimize yerleşme, serbest zaman. Konaklama otelimizde.


Konaklama: Narbonne Otelleri

4.

Gün
Narbonne-Carcassone-Albi-Toulouse 4 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısından sonra ortaçağ şehrini andıran çok ama çok şirin bir kasaba Carcassonne’a hareket ediyoruz. Ortaçağdan fırlamışçasına büyüleyici bir atmosfere sahip Carcassonne de gezeceğimiz yerler surların içinde yer alan labirent şeklinde arnavut kaldırımlı yolları ile La Cite Carcassonne (ana kale girişi hariç ), gotik romanesk mimarisi, yüksek pencereleri ve içindeki muhteşem atmosferiyle St. Nazaire Bazilikası, canal du midi, şehir merkezi La ville Besse , Gambette meydanı,eski köprü Le pont Vieux, Carcassonne’nin en iyi dinlenme ve alışveriş mekanı Bastide St. gezdikden sonra, UNESCO tarafından Dünya mirası listesine alınan Tarn nehri kenarındaki orta çağ şehri Albi’ ye hareket. Tuğladan yapılmış dünyanın en büyük Katedrali'nin görkem kattığı şehirde, tarihi yerleri gezdikten sonra Tarn Nehri'ne paralel uzanan yürüyüş yollarındaki doğal güzellikler fotoğraf tutkunları için muhteşem görüntüler sunacak.Hemen katedralin yanındaki şirin bahçeleri dolaşmak, meydanda ve yol üzerinde bulunan kafelerde bir şeyler içerken şehrin tarihi atmosferini içinize çekmek için vereceğimiz serbest zaman sonrası Garonne nehri üzerine kurulu Toulouse şehrine hareket ediyoruz. Toulouse a varışımızı takibe ilk olarak1080 ve 1120 yılları arasında Romanesk tarzda inşa edilmiş olup, 1998 yılında UNESCO Miraslar Listesi’ne alınan Avrupa’nın en büyük Romanesk yapı Roma mimarisinin şaheseri olarak adlandırılan Aziz Sernin Bazilikası’nı geziyoruz., Toulouse’ın en eski yapılarından biri olan, Rönesans saray mimarisinin en seçkin örneklerinden olan Hotel d’Assezat , Toulouse şehrinin kalbi Capitole de Toulouse (Belediye Binası), Garonne nehir üzerinde bulunan iskele boyunca köprüde yer alan açıklıkların orijinal planında bir aslan silüetini temsil eden Pont Neuf köprüsü, ilgi çekici mimarisi ile Fransa’nın ulusal anıtların biri olan ve Toulouse Katedrali olarak da bilinen Azizi Etienne Katedrali, pembe şehrin pembe tuğlalar ile inşa edilmiş etkileyici yapılarından benzersiz duvar resimleri ve süslemeleri ile eşsiz bir iç mimari örneğine sahip Jakoben Manastırı (Ensemble Conventuel des Jacobins) bulunmaktadır. Tur sonrası otelimize transfer ve konaklama.Konaklama: Toulouse Otelleri

5.

Gün
Toulouse–İstanbul 5 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah kahvaltısından serbest zaman, otelimizden havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1804 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.10’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 16.40’de İstanbul’a varış bir başka turumuzda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
+ Programda belirtilen parkurda ekonomi sınıfı uçak bileti
+ Havalimanı vergileri
+ Alan/otel/alan transferleri, şehirlerarası transferler
+ Belirtilen kategori otellerde oda+kahvaltı konaklama
+ Otel konaklama turist vergileri
+ Programda belirtilen tüm çevre gezileri
+ Zorunlu seyahat sigortası
+ Türkçe Rehberlik hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
+ 50 TL Yurt dışı çıkış fonu
+ 120 Euro vize ücreti ve hizmet bedeli
+ Seyahat Sigorta Poliçesi ücreti (15 Euro)
+ Kişisel harcamalar
+ Öğle ve akşam yemekleri
+ Müze, ören yeri veya benzeri tüm giriş ücretleri
+ Bahşişler ( Günlük kişi başı 5 €)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#69
LOKASYON:
Fransa (İstanbul çıkışlı)
YEMEK:
3 Kahvaltı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
İstanbul Havalimanı
BİTİŞ:
İstanbul Havalimanı
İPTAL POLİTİKASI:
İPTAL ve İADE ŞARTLARI
EKSTRALAR
40 EUR
1.Gün Öğle Yemeği
40 EUR
1.Gün Akşam Yemeği
40 EUR
2.Gün Öğle Yemeği
40 EUR
2.Gün Akşam Yemeği
40 EUR
3.Gün Öğle Yemeği
40 EUR
3.Gün Akşam Yemeği
40 EUR
4.Gün Öğle Yemeği
40 EUR
4.Gün Akşam Yemeği

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.

En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

BİZİ ARAYIN: 0216 331 44 40

İLETİŞİM

info@oleytur.com.tr
0216 331 44 40
Kavacık Mah. Okul Cad. No: 29 K:3
    Beykoz - İSTANBUL
Sitemizde anılan tüm fiyatlar, geçerli kartlar ile tek ödemede, en ucuz başlangıç fiyatlardır ve yeterli kontenjan olması durumunda geçerlidir.